Cellerance

Що таке полімолочна кислота та її чудодійний ефект?

Ліфтинг обличчя полімолочною кислотою або Каркасне армування обличчя колаген стимулятором на основі полімолочноі кислоти на сьогоднішній день це найкраща в світі безопераційна ін’єкційна методика підтяжки шкіри, усунення в’ялості та провисання поверхневих тканин, яка реально здатна повернути молодість обличчю

Полімолочна кислота набагато ефективніша за інші ін’єкційні методи омолодження, забезпечує ліфтинг і успішно використовується в контурній пластиці США та країнах Європи понад два десятки років.

Показання:

დ складки та зморшки різної глибини

დ шрами та рубці

დ неправильна форма, птоз брів

დ недостатній об’єм тканин в області щік, підборіддя, губ і вилиць, ліподистрофія та западіння щік та скронь

დ старіння шкіри (складки, сухість, вени, що виступили)

დ вікові зміни обличчя (складки, шкіра, що обвисла)

დ проблеми із рельєфом шкіри

დ асиметрія обличчя

დ боротьба з акне

 

   Основна мета процедури – збільшити об’єм міжклітинного матриксу, суттєво коригувати та підтягнути овал обличчя та усунути зморшки, зменшити темні кола біля очей, стерти втому та повернути обличчю пружність. Забудьте на 3 роки, що таке зморшки та провисання!

Препарат полімолочної кислоти запускає каскад реакцій на омолодження. Головні будівельники каркасу фібробласти знову активно синтезують колагенові та еластинові волокна і гіалуронову кислоту. 

Відмінною рисою полімолочної кислоти вважається можливість стимулювати синтез гіалуронової кислоти та активувати механізми оновлення тканин.

Через 2 тижні з моменту ін’єкції препарату рідка його частина зникає, а цей простір заповнюють волокна колагену. Вони оточують частинки полімолочної кислоти. Через деякий час вона залишає організм, при цьому залишає на обличчі молодий пружний каркас.

Вирівнюється поверхня шкіри, змінюється її зовнішній вигляд, текстура, а також підвищується тонус. Шкіра набуває красивого, здорового кольору. Дефекти стають менш помітними.

Посилення ефекту від введення спостерігається протягом шести-дев’яти місяців після процедури, потім залишається стабільним в середньому до 3 років.

У Cellerance clinic – ми працюємо на сертифікованих, оригінальних препаратах, кожен препарат має свої особливості, лікар-косметолог проводить консультацію, препарат полімолочної кислоти, підбирається індивідуально!

Центр Інтенсивної косметології Cellerance

+38(096)943-84-34
+38(050)601-32-27

Київ вул. Михайла Максимовича, 3-д, офіс 472

Call Now Button