Cellerance

Що таке SMAS-ліфтінг (фейсліфтінг)?

SMAS-ліфтинг  – процедура з підтяжки обличчя без хірургічного втручання за допомогою ультразвукового апарату.
У процесі використовують ультразвукові хвилі, адже саме вони можуть проникнути глибоко під шкіру. Вплив на глибинні шари шкіри забезпечує більш якісний та стійкий ефект.
Розберемося по порядку, як саме відбувається процедура. Ультразвук проникає у шкіру приблизно на глибину до 3,5 мм в лицьовій зоні та до 13 мм на тілі, доходячи до SMAS-шару. Він складається з м’язів, колагену та еластинових волокон. Погіршення стану цього шару призводить до втрати тонусу шкіри, появи зморшок, змін у будові куточків рота та повік, обвисання шкіри на стегнах.

Ультразвук стимулює синтез колагену та еластинових волокон, в результаті шкіра починає регенерувати, тобто відновлюється овал обличчя, зникають зморшки та обвислі ділянки, повертається загальне здоров’я шкіри.

Як підготуватися до SMAS-ліфтінгу?
Підготовка до процедури не потрібна. За наявності вільного часу у косметолога ліфтинг можна провести відразу при першому прийомі.
Чоловікам рекомендується видалити волосся у зоні, де планується проведення ліфтингу.
У деяких випадках лікар може призначити ліки, скоригувати або припинити прийом вживаних лікарських засобів. Також може знадобитися здача аналізів або медичне обстеження.
За наявності дефектів шкіри може бути призначена мезотерапія.
Не рекомендується курити та вживати алкогольні напої перед процедурою.
Найчастіше нічого спеціального перед процедурою робити не потрібно, перелічені призначення індивідуальні та обмовляються з лікарем перед сеансом.
Перед проведенням ліфтингу косметолог самостійно очистить шкіру.

Основними показаннями до проведення SMAS-ліфтінга є:
• набряки;
• малярські мішки;
• знижений тонус шкіри;
• велика жирова прокладка в ділянці щік;
• жирові відкладення в області підборіддя та живота у поєднанні зі слабкою шкірою на цих ділянках;
• нечіткий овал обличчя.

Ультразвук допомагає позбутися відкладень жиру, що розташовується між дермою та SMAS-шаром. На щоках це більша частина жиру, на підборідді та навколо очей його частка менша, але процедура все одно пройде ефективно.

Протипоказання до SMAS-ліфтінгу
Незважаючи на велику користь smas ліфтингу, протипоказання все ж таки є. Фейсліфтінг не можна робити людям, які не досягли віку 18 років.
Також процедуру заборонено проводити за:
• вагітність;
• лактації;
• онкологічні захворювання;
• інфекційні захворювання;
• захворюваннях серцево-судинної та ендокринної систем;
• психічні розлади;
• використання кардіостимулятора;
• наявності металевих імплантів у зоні впливу ультразвуку, крім зубних протезів;
• гнійних запаленнях;
• акне та вугрі;
• схильність до появи келоїдних рубців.

За наявності хоч одного з пунктів слід спочатку записатися на консультацію. Лікар вирішить, чи можна проводити процедуру, за потреби призначить додатковий курс лікування.

Процедура SMAS-ліфтінга: плюси та мінуси
Будь-яка косметологічна процедура, незалежно від її характеру, має свої переваги чи недоліки. Мінуси та плюси SMAS-ліфтингу визначаються з точки зору ефективності, протипоказань, ціни, результату, періоду збереження результату, періоду реабілітації та інших важливих критеріїв. Дуже важливо, щоб кожен пацієнт був повністю поінформований до проведення процедури, проте з появою питань завжди можна звернутися до наших лікарів і уточнити подробиці, що цікавлять.

Плюси фейсліфтінгу
Якщо говорити спочатку про позитивний аспект, не можна не підкреслити найбільший плюс, а саме відсутність необхідності в хірургічному втручанні та, відповідно, покращення зовнішнього вигляду обличчя швидко та безболісно.
SMAS-ліфтинг — це універсальний метод боротьби з проблемами шкіри в різних областях обличчя, шиї, декольте та тіла. Для кожної ділянки підбирається необхідна довжина ультразвукових хвиль, щоб вони точно досягли SMAS-шару.Результати процедури помітні вже після першого сеансу, шкіра має більш здоровий та еластичний вигляд і зберігається протягом тривалого періоду часу.
Найчастіше достатньо лише однієї процедури, щоб досягти бажаного ефекту. При необхідності процедуру можна повторити, лікар самостійно підбере проміжок між сеансами. Мінімальний проміжок становить 1,5 року, оскільки результат зберігається досить довго.
Реабілітаційний період після SMAS ліфтинг не дуже тривалий і не викликає надмірного дискомфорту у пацієнтів.
Ще одна особливість цього методу підтяжки обличчя – безболісність. Можливий дискомфорт під час проведення ліфтингу, проте болю точно не буде.

Мінуси фейсліфтінгу
Про плюси можна говорити ще багато, але треба підкреслити, що ця процедура має і недоліки. Насамперед SMAS-ліфтинг не проводиться пацієнтам старше 65 років через те, що він не принесе жодного ефекту. Для тих, хто надто запустив проблему і не скористався необхідними методами лікування із самого початку, ліфтинг може бути недостатнім, тоді лікар призначить хірургічне втручання.
Для деяких клієнтів ціна фейсліфтингу також може бути недоліком, але варто згадати, що, як правило, одного сеансу достатньо, тому одноразова інвестиція здатна значно покращити ситуацію з проблемною шкірою.

Тривалість ефекту від процедури SMAS-ліфтингу
Технологія ліфтингу є безпечною та безболісною альтернативою хірургічному втручанню.
SMAS-ліфтинг – це неінвазивне лікування без побічних ефектів. У процесі використовують високо інтенсивні ультразвукові хвилі, які впливають на глибокі шари шкіри. Процедура займає не більше 2 годин, додатково знадобиться півгодини для нанесення крему, що анестезує.
Імпульси, що генеруються пристроєм, вибірково нагрівають потрібну область, викликаючи термокоагуляцію на рівні SMAS-шару. Відбувається негайне скорочення колагенових волокон у різних шарах шкіри з подальшою їх ретракцією та стимуляцією нового синтезу колагену. Процес формування нової матриці колагену зазвичай займає 3-4 місяці. В результаті відбувається природний ефект ліфтингу, який зберігається протягом 1,5-2 років.

Реабілітація після SMAS-ліфтінгу
Різниця між неінвазивною процедурою SMAS-ліфтингу та тією, що передбачає хірургічне втручання, полягає у реабілітаційному періоді. Якщо операція була неминучою, період відновлення та повного загоєння буде довшим та складнішим.
У період реабілітації після операції пацієнт повинен провести деякий час під наглядом фахівців, а протягом декількох днів слід носити підтримуючу пов’язку. Реабілітація триватиме близько двох місяців. Цей час необхідний відновлення пошкоджених м’язів і тканин, і навіть розсмоктування гематом. Щоб післяопераційний період пройшов без ускладнень, рекомендується використовувати компреси, що охолоджують, і приймати антибіотики. Пацієнту заборонено пити алкогольні напої, курити та відвідувати сауну та лазню.
▫️У випадку SMAS ліфтингу особи обставини зовсім інші. Під час сеансу шкіра не пошкоджується, тому реабілітаційний період практично не потрібен, зберігається очевидний результат процедури.

Яка шкода від процедури SMAS-ліфтінгу?
SMAS-ліфтинг не має негативного впливу на шкіру, не призводить до появи гематом або пошкодження тканин, не потребує швів та тривалих періодів реабілітації, тому у разі дотримання всіх рекомендацій ризики та шкода від неї мінімальні.
Якщо присутні протипоказання, то лікар відмовиться від проведення процедури, оскільки це може сильно нашкодити не тільки шкірі, але й всьому організму: можлива поява келоїдних рубців, панічні атаки (при психічних розладах), напади (при епілепсії). Саме тому при виявленні будь-яких протипоказань слід звернути увагу на інші методи омолодження.

Як часто потрібно проводити процедуру фейсліфтінгу?
Звичайно, одна з переваг процедури підтяжки обличчя за допомогою ультразвуку полягає у відсутності потреби часто відвідувати косметолога.

У відгуках пацієнтів, які пройшли цю процедуру, часто згадується, що візуальний ефект спостерігається навіть після першого сеансу.
Кількість необхідних сеансів та період між ними обираються відповідно до загального стану пацієнта та проблем, які він має. Обов’язково потрібно враховувати їх тяжкість і область, де проводиться процедура.
Найчастіше процедури SMAS-ліфтинг виконуються один раз на кілька років, як правило, раз на 2 роки. Таким чином, іншою перевагою цього методу є збереження ефекту протягом 1,5-2 років, що дозволяє клієнтам заощаджувати кошти, а також час і насолоджуватися красою та еластичністю шкіри на обличчі, шиї, декольті чи тілі протягом більших проміжків часу.


Для якого типу шкіри підходить SMAS-ліфтінг?
SMAS-ліфтинг має унікальну здатність піднімати, тонізувати, переробляти шкірну тканину та підходить для всіх типів шкіри, але пройдемося по кожному.

Процедура ідеально підійде пацієнтам із сухою та зневодненою шкірою. Вона досить груба, тому може з’являтися відчуття, що шкіра «стискається». Також цей тип найбільш розташований до лущення, чутливості. Ознаками передчасного старіння є поява тонких або навіть глибоких ліній і втрата тонусу, пружності та еластичності шкіри.
Ліфтинг, дія якого спрямовано синтез колагену, добре справляється з видаленням всіх цих ознак.
Пацієнтам із чутливою шкірою з очевидних причин рекомендується по можливості замінити естетичні операції на сеанси SMAS-ліфтінгу. Це викликано мінімальними ушкодженнями під час процедури та відсутності несприятливих наслідків.
Ефект від процедури буде помітний на будь-якій шкірі, проте перед SMAS-ліфтинг обов’язково потрібно сходити на консультацію, щоб унеможливити протипоказання.
З якого віку можна робити SMAS-ліфтінг?
Найчастіше SMAS-ліфтинг роблять після 40 років. У цьому віці починаються процеси, що погіршують якість шкіри. Можуть з’являтися перші зморшки. За наявності небажаного жиру процедуру можна проводити із 18 років.
При необхідності можна зробити і раніше, проте важливо враховувати, що ліфтинг обличчя та тіла не є профілактичною процедурою. Вона спрямована на усунення наявних проблем зі шкірою, зв’язками та м’язами.
У віці з 25 до 35 років потрібно буде пройти консультацію з фахівцем, щоб підтвердити необхідність SMAS-ліфтингу. Вікове обмеження – 18 років, але косметолог може порадити використання інших технологій, якщо вважатиме симптоми недостатніми для проведення підтяжки ультразвуком.
Після 65 ліфтингу вже не принесе потрібного результату, так як SMAS-шар стає занадто тонким, колаген втрачається.

Які є відчуття під час SMAS-ліфтінгу?
Процедура SMAS-ліфтінг не викликає болю. Вона може супроводжуватися легко переносимим дискомфортом у вигляді поколювання, які спровоковані ультразвуковими хвилями.
Фейсліфтінг не викликає сильних больових відчуттів, особливо якщо враховувати, що перед процедурою наноситься крем, що анестезує.Після закінчення процедури дискомфорт збережеться, але ненадовго. Вже наступного дня всі неприємні відчуття пройдуть.

Нужна ли консультация косметолога перед подтяжкой лица?

Консультация квалифицированного косметолога обязательна перед проведением SMAS-лифтинга. Только специалист сможет с точностью определить проблемы пациентов и их серьезность. Также косметолог поможет выявить все показания и противопоказания.

Центр Інтенсивної косметології Cellerance

+38(096)943-84-34
+38(050)601-32-27

Київ вул. Михайла Максимовича, 3-д, офіс 472

Call Now Button