Про нас

Центр Інтенсивної косметології Cellerance

Багато наших клієнтів вже дивляться на себе в дзеркало, радіючи поліпшенням якості шкіри завдяки нашим інноваційним методикам.
Центр Інтенсивної косметології Cellerance — забезпечує індивідуальний підхід у лікуванні, омолодженні, підборі засобів для домашнього догляду шкіри та безпеку для клієнта та довгостроковий результат.

"Краса варта того, щоб за неї боротися."
Софі Лорен

Профіль діяльності

Діагностика шкіри, корекція вікових змін, лікування та профілактика захворювань шкіри, корекція контурів тіла та покращення якості життя.

Кваліфіковані спеціалісти

Дерматологи, фізіотерапевти, естетисти допоможуть вам зберегти вашу красу молодість та здоров'я. Наші фахівці працюють у різних напрямках естетичної медицини: дерматології, фізіотерапії, естетичної косметології, дієтології. Наша команда професіоналів регулярно проходить курси підвищення кваліфікації та вдосконалює свій практичний досвід.

Обладнання

Ми працюємо на сертифікованих європейських препаратах, косметологічне обладнання в клініці Cellerance схвалено сертифікатами FDA. Cellerance Clinica оснащена рекупераційною та рециркуляційною системами (повна стерилізація іонізація повітря), безпека для всіх наших клієнтів та співробітників!

Наша команда

Лікар-дерматолог

Член Міжнародної Асоціації естетичної косметології та мезотерапії, Провідний спеціаліст anti-age медицини клініки Cellerance, Сертифікований спікер "Cosmetic Group" з контурної пластики, Член експертного складу лікарів журналу «Косметолог».

Косметолог-естетист

Фахівець з апаратних методик - лазерна епіляція, естетика обличчя - омолодження шкіри!

Лікар-дерматовенеролог

Член Асоціації дерматологів, Спеціаліст anti-age медицини, інтимної контурної пластики, регенеративної терапії.

Адміністратор клініки Cellerance

Сертифікований консультант-естетист з професійної космецевтики, нутрицевтики

Центр Інтенсивної косметології Cellerance

+38(096)943-84-34
+38(050)601-32-27

Київ вул. Михайла Максимовича, 3-д, офіс 472

Call Now Button