VIVACE — лікування рубців та постакне

VIVACE - лікування рубців , розтяжок та постакне

Вугрова хвороба (акне) з нею стикаються — підлітки, та дорослі.

Проблема викликана закупоркою сальних залоз через підвищений виробіток шкірного жиру та активне розмноження патогенних мікроорганізмів. Внаслідок неправильної терапії після висипів можуть залишитися шрами, рубці та ущільнення. Порушення рельєфу шкіри – психологічно пригнічує стан зовнішнього вигляду – атрофічні рубці – псують зовнішність

Але є рішення
Фракційне Радіочастотне шліфування VIVACE — Американська платформа — це щадна ефективна методика лікування атрофічних рубців і постакне плям

Vivace увібрав у себе найкраще від обох методів. Фракційний вплив голками забезпечує необхідну глибину, яку не можна досягти rf-ліфтингом у звичному розумінні.

Радіочастота забезпечує контрольований термічний вплив, доступний для всіх фототипів шкіри та безпечний у будь-яку пору року.

Слід зазначити, що процедура з мікроголками проходить комфортно, оскільки проводиться під місцевою анестезією, не передбачає використання хімічних речовин для стимулювання синтезу нового колагену. У комбінації з радіочастотою вона справляє справжню революцію в підтяжці та контуруванні обличчя, шиї, рук та тіла, оскільки дає добрі результати.

Для найбільш вираженого результату лікарі рекомендують пройти повний курс із 4-5 процедур (індивідуально)

                        

                                                 

Центр Інтенсивної косметології Cellerance

+38(096)943-84-34
+38(050)601-32-27

Київ вул. Михайла Максимовича, 3-д, офіс 472

Call Now Button