Професійна косметика — догляд, харчування, зволоження, омолодження, лікування

Професійна косметика - догляд, харчування, зволоження, омолодження, лікування

КОСМЕТИКА, ЯКА ПРАЦЮЄ: НАУКОВІ ВІДКРИТТЯ НА СЛУЖБІ КРАСИ ТА МОЛОДОСТІ

Сучасна косметологія не діє шляхом спроб і помилок. Вона використовує великі наукові відкриття та результати досліджень видатних науковців – біологів, хіміків та медиків – щоб цілеспрямовано розробити найбільш ефективні засоби догляду за шкірою та волоссям. Тому професійні косметичні засоби діють швидше, краще і сильніше за будь-які народні рецепти краси.

Професійна косметика, що використовує результати важливих наукових досліджень та відкриттів у галузі біохімії, – це нове слово у догляді за шкірою. Результат, який Ви отримуєте при використанні «високотехнологічних» косметичних засобів, не можна порівняти з тим, що дає нам звичайна доглядова косметика, розрахована на масові продажі та широкі верстви споживачів. Але вирішивши вийти на новий рівень у боротьбі за молодість та красу, пам’ятайте: це інтенсивні засоби, застосування яких потребує дисципліни та акуратності.

Нутрицевтика провідних брендів, питний колаген, для краси тіла, волосся, нігтів, а також комплекси вітамін — «жіноче здоров’я» і «гормональний баланс»

Отримайте консультацію спеціаліста, який підбере для Вас оптимальну програму догляду за шкірою. А також ви можете пройти діагностику шкіри на апараті Skin Scun (Іспанія) – спектральний аналіз шкіри, де ви отримаєте 10 фотографій вашої особи, діагностику:

У клініці Cellerance космецевтика найкращих світових брендів: Mesoestetic (Іспанія), Hydropeptide (США), доктор Юдіна (Україна), Simone Mahler (Франція), Rejuvi (США), Gatino (Франція), Janssen Cosmetics (Німеччина), Renew та інші.
Також у нас представлені догляди: крему для корекції фігури (лікування целюліту) у поєднанні з VelaShape 3 та масажами, фігура перетворюється!

Центр Інтенсивної косметології Cellerance

+38(096)943-84-34
+38(050)601-32-27

Київ вул. Михайла Максимовича, 3-д, офіс 472

Call Now Button