Нитковий ліфтинг

Нитковий ліфтинг

Підтяжка обличчя нитками – процедура, що забезпечує ефективне безопераційне омолодження шкіри тіла та обличчя. Достатньо одного сеансу по нитковій підтяжці, щоб досягти вираженого ліфтинг-ефекту обличчя або тіла. Також методика дозволяє моделювати розташування брів, куточків губ, контури підборіддя.
Будь-яка жінка навіть при сучасному ритмі життя хоче залишатися якомога довше молодою та привабливою. При цьому витрачати мінімум часу на догляд за собою. Тому багато хто обирає сучасні безопераційні методики косметології з найкоротшим періодом реабілітації. Наприклад, нитковий ліфтинг тіла та обличчя, який дозволяє досягти помітного результату всього за один сеанс.
Багато ниток мають відстрочену дію, і результат, який помітний відразу, ще наростає протягом шести місяців.
Нитковий ліфтинг малоінвазивний, процедура займає не більше години і вимагає місцевого знеболювання. При цьому можна скоригувати дуже багато дефектів:

Плюси і мінуси

Основні переваги – відсутність необхідності в попередній підготовці, простота і швидкість виконання процедури, безпека, швидкий період реабілітації. Після процедури на шкірі не залишаються рубці, зберігається природна міміка та вираз обличчя, а ефект помітний після першого сеансу.
Недолік лише один – не всякий дефект можна скоригувати нитками, наприклад, сильний надлишок шкіри. Нитки відрізняються за складом , конфігурації та протоколи підбираються індивідуально. Polydioxanone PDO розсмоктуються нитки
Полімолочна кислота і капролактон Повністю біосумісні, гіпоалергенні. Згодом розсмоктуються, а на їхньому місці залишається власний колагеновий каркас, який підтримує шкіру. Такі нитки стимулюють вироблення еластину та колагену, зволожують шкіру. Результат зберігається близько двох років.

Спеціальна підготовка перед нитковою підтяжкою не потрібна. Пацієнту необхідно лише проконсультуватися з лікарем, щоб визначити тип ниток та скласти карту підтяжки.

Процедура триває 30-60 хвилин. Спочатку лікар наносить зовнішній знеболюючий засіб на зону корекції, а потім через точкові проколи вводить під шкіру нитки, формуючи армуючий каркас. Нитки можна встановлювати на обличчя, шию, живіт, груди, стегна, сідниці.

провисання щік;
опущення вилиць;
явно виражений носогубний трикутник;
друге підборіддя;
складки в кутах рота;
опущення зовнішнього краю брів;
обвисання грудей;
шрами, розтяжки;
обвисання м'яких тканин на внутрішній поверхні стегон і рук, на животі;
опущені та неявні вилиці.

вагітність та період годування груддю;
онкологія;
інфекції та запалення в області передбачуваних уколів;
лихоманка;
висока чутливість до ботулотоксину та/або його індивідуальна непереносимість;
алергія на білок;
порушення згортання крові.

Монофіламентні нитки (армуючі) PDO 10 штук: 3500 грн
Нитки когі (molding) 1 шт: 1600 грн

EE Excellence Elegance (10шт/1уп): 15 000 грн
EV Excellence Visage (10шт/1уп): 26 000 грн

LLT2G Light Lift Thread 2G (2шт/1уп): 22 000 грн

NS4 Nano Spring 4 (5шт/1уп): 8000 грн
NS7 Nano Spring 7(5шт/1уп): 8000 грн
NV4 Nano Vitis 4 (5шт/1уп): 8000 грн
NV7 Nano Vitis 7(5шт/1уп): 8000 грн

Увага: процедура проводиться за попередньою оплатою!

Центр Інтенсивної косметології Cellerance

+38(096)943-84-34
+38(050)601-32-27

Київ вул. Михайла Максимовича, 3-д, офіс 472

Call Now Button