Ліполітична мезотерапія

Ліполітична мезотерапія

Корекція жирових відкладень (ліполітична мезотерапія)
Ліполітики – спеціальні розчини для прискорення метаболізму жирової тканини, підвищують інтенсивність процесу природного розщеплення жиру, покращують мікроциркуляцію та метаболізм у підшкірній тканині. Жир розщеплюється на жирні кислоти та виводиться з організму природним шляхом.
У нашому організмі процеси вироблення будь-яких речовин і їх розпаду збалансовані. При неправильному харчуванні, стресах, порушеннях у роботі щитовидної залози та інших причин відбуваються збої. В результаті синтез йде швидше, що призводить до збільшення обсягу підшкірної жирової клітковини.
Корекція ліполітиками – це використання натуральних ферментів та інших речовин, які вводяться тонкими голками у проблемні зони та розщеплюють жир. Препарати, по суті, – форма фосфатидилхоліну, що виробляється печінкою для забезпечення жирового обміну. Якщо цього ферменту в організмі мало, обмін речовин сповільнюється. Ліполітики піднімають рівень фосфатидилхоліну та допомагають виправити ситуацію.
Основні переваги ліполітиків:
  • Швидкий ефект у вигляді нормалізації кровотоку, відновлення метаболізму та ліпідного обміну.
  • Можливість коригувати окремі невеликі зони, наприклад, друге підборіддя.
  • Процедури дозволяють позбавитися целюліту, зменшити жировий прошарок на 5-6 см, поліпшити стан шкіри.
  • За допомогою ліполітиків можна зменшити об'єм живота, прибрати складки на боках, окреслити талію.
  • Мінімальний період реабілітації, відсутність необхідності надовго випадати зі звичного життя.
З мінусів – хворобливість та можливість появи синців.
Ліполітики бувають прямими та непрямими, тобто різняться за принципом дії.
Прямі ліполітики мають у складі речовини, які допомагають руйнувати жирові клітини. До цих речовин відносяться дезоксихолат натрію та фосфатидилхолін. Перше руйнує оболонку жирової клітини, а друге її вміст. Тобто жир буквально «розчиняється», а продукти розпаду виходять із організму природним шляхом.
Ліполітики з непрямою дією опосередковано впливають на процес жироспалювання, не руйнуючи жирові клітини. Вони прискорюють метаболізм, покращують мікроциркуляцію, забезпечують лімфодренаж. Такі ліполітики найчастіше вводять у зону обличчя та інші, де обсяг жирового прошарку невеликий. Їхній результат схожий на природне схуднення.
Ліполітики дозволяють скоригувати практично будь-яку зону:
Обличчя. Зазвичай достатньо 4-5 процедур. В результаті обличчя худне, молодшає, підвищується пружність шкіри, підтягується контур обличчя, зменшується борозна носогубна. Коригується друге підборіддя.
Живіт. Ліполітики підтягують силует, звужують талію, коригують боки, що виступають. Важливо після процедури дотримуватися правильного способу життя, тому що навіть незначне збільшення у вазі зведе нанівець весь результат.
Ноги. Ноги доцільно коригувати з усіх боків комплексно. Однак можна прибрати локальні дефекти - складку, що нависає над колінами, надмірно повні ікри. Ліполітики дозволяють вирівняти стегна – як із зовнішнього боку (прибрати «галіфе»), так і з внутрішньої (добитися «правильної» відстані між ногами), а також усунути целюліт.
Руки. За допомогою ліполітиків коригують шийно-плечовий пояс, плечі, передпліччя, забирають зайвий жир з тильного боку долонь.
Сідниці. Ліполітики роблять сідниці пружними та підтягнутими, шкіра стає щільнішою, йде целюліт, покращується силует фігури.
Шия та зона декольте. Тут зазвичай накопичується мало жиру, тому уколи в ці зони робляться рідко. Дуже добрі результати ліполітики показали при лікуванні клімактеричного горба у жінок, під час менопаузи, жир відкладається саме у комірцевій зоні.
Спина. Метод введення липолитиков дозволяє усунути відкладення жиру з попереку, нависающие складки на лопатках, скоригувати боки.
Ліполітики добре поєднуються з масажами, апаратною косметологією, VelaShape, міостимуляція. Можна поєднувати з ліфтинговими препаратами для тіла, які зміцнюють шкіру, стимулюють колаген, особливо в колінах.
Ліполітична мезотерапія - це курсова процедура, яка може знадобитися від 3 до 10 процедур і працює тільки з локальними жировими відкладеннями.
Дуже важливо дотримуватись дієти та не приймати алкоголь під час лікування.

друге підборіддя;
зайвий жир на шиї та плечах;
дуже великі щоки;
зайвий жир на стегнах, животі, сідницях;
великий обсяг жиру на тильній стороні долонь.

вік до 18 років;
вагітність та годування груддю;
онкологія;
патології нирок та печінки;
епілепсія;
ендокринні та ряд аутоімунних захворювань;
порушення згортання крові;
психічні розлади.

Корекція зони підборіддя:
Nade (Испания): 1500 грн

Корекція овалу обличчя:
Light Fit 2 ml: 1500 грн
Триада 15 ml: 2700 грн

Корекція жирових відкладень (тіло):
Michelangelo (Италія) 20 ml: 3600 грн

F-LIFT+BODY (ліфтинг тіла, Іспанія) 10 ml: 1700 грн
F-MUSCLE FIT (контуринг тіла для чоловіків та жінок): 1700 грн
F-XBC (антицелюлітний коктейль, Іспанія) 10 ml: 1700 грн
Celluform 10 ml :  1700 грн

Препарати призначаються індивідуально,
діють знижки та акції!

Центр Інтенсивної косметології Cellerance

+38(096)943-84-34
+38(050)601-32-27

Київ вул. Михайла Максимовича, 3-д, офіс 472

Call Now Button